b067dd44-28d0-46d0-8c25-aef32065acdd_w987_r1_s

Як насправді відбувалась окупація

Нову книгу про Крим презентовано в Києві минулого тижня. «Наша книга «Окупація Криму» розпочинає серію книг під назвою “«Русский мир» проти України”, – повідомила під час презентації видавець, генеральний директор холдингу «COOP Media»Алла Шоріна. – Наступні дві книги будуть про Донбас та Луганщину».

 

Автор книги, кандидат історичних наук, політичний експерт Володимир Головко впевнений, що ступінь впливу України на внутрішньополітичні процеси та інформаційне середовище нашого північного сусіда недооцінений: «На відміну від росіян українці мають більше можливостей, проте вони їх не використовують. Книга «Окупація Криму» умисно написана російською мовою. Ми хочемо, щоб вона потрапила в Росію та в окупований Крим».

Книга описує події, що розгорталися в 2014 році на очах всього світу, але доповнена фактами, які під час захоплення півострова були приховані від сторонніх очей. Автор під час презентації звернув увагу, що книга – це не лише опис подій, а й спроба розібратися в передумовах та наслідках окупації Криму.

«Нам необхідно знайти відповіді на запитання «що відбулося?» та «як на це реагувати?» – зазначає Володимир Головко. На його думку, держава в особі центральної української влади має чітко окреслити свою кримську стратегію. «Якщо держава не займе проактивну позицію в кримському питанні, то йтиметься вже не стільки про повернення Криму, скільки про ризик дестабілізації країни в цілому», – підбиває підсумок автор.

«Написана простою мовою книга читається легко. Їі варто почитати тим, хто не знає, як насправді відбувалася окупація», – написав на своїй сторінці в Фейсбуці голова ГО «Євромайдан-Крим» Сергій Мокренюк. На думку співкоординатора кримського Євромайдану, в книзі «…інколи (присутні – авт.) занадто «прості» висновки, які побудовані на відсутності бачення всієї картини. Не всі фактори автором ураховані, але для читання раджу – міф про «кримчан-зрадників» підірвано. Це варіант легкого публіцистичного матеріалу для широкого кола читачів», – зазначає він.

Про автора

mark_kanarsky@ukr.net

Останні публікації

Theme Settings